Kokybišką, greitą ir patikimą jūsų užsakymo pristatymą užtikrina mūsų partneriai –  LP EXPRESS (paštomatai ir kurjeris) bei Omniva (paštomatai). Taip pat yra galimybė gauti prekes Lietuvos paštu. Atsiimti prekes patiems galimybės nėra.

PRISTATYMO BŪDAS KIEK KAINUOJA?
 Nurodytu adresu į namus ar biurą 3,99 €
 LP Express paštomatas 2,70 €
 Omniva paštomatas 2,70 €
 Lietuvos pašto skyrius 1,80

PRISTATYMAS Į NAMUS AR BIURĄ
Siuntimas kainuoja 3,99 EUR.
Gavus užsakymą iki 17 val, jis suruošiamas tą pačią dieną ir išsiunčiamas sekančią darbo dieną. Jeigu užsakymas gaunamas vėliau nei po 17 val, jis suruošiamas sekančią darbo dieną ir išsiunčiamas dar sekančią darbo dieną.
Prekės pristatomos nurodytu adresu ir sutartu laiku darbo dienomis 8:00 – 22:00 val.
Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą). Prekes galime pristatyti ir jūsų nurodytam žmogui.

PRISTATYMAS Į Express arba Omniva SIUNTŲ TERMINALĄ
Siuntimas kainuoja 2,70 EUR
Gavus užsakymą iki 17 val, jis suruošiamas tą pačią dieną ir išsiunčiamas sekančią darbo dieną. Jeigu užsakymas gaunamas vėliau nei po 17 val, jis suruošiamas sekančią darbo dieną ir išsiunčiamas dar sekančią darbo dieną. Į siuntų terminalą jūsų užsakymas bus pristatytas per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos.
Siuntą galite atsiimti jums patogiu laiku. Siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą.

PRISTATYMAS Į LIETUVOS PAŠTO SKYRIUS
Pristatymo kaina į pašto skyrius – 1,80 EUR.
Gavus užsakymą iki 17 val, jis suruošiamas tą pačią dieną ir išsiunčiamas sekančią darbo dieną. Jeigu užsakymas gaunamas vėliau nei po 17 val, jis suruošiamas sekančią darbo dieną ir išsiunčiamas dar sekančią darbo dieną. Į Lietuvos pašto skyrius arba į Jūsų namus prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos.